1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.com.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
 2. IT.com.mk Steam група: http://steamcommunity.com/groups/itcommk

Купувам вифи рутер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 22 Ноември 2013.

 1. Gucci Гик

  Член од:
  05.07.2011
  Mислења:
  491
  Допаѓања:
  229
  Локација:
  Скопје, Аеродром
  Плаќам до кај 400-500 денари.
 2. Gucci Гик

  Член од:
  05.07.2011
  Mислења:
  491
  Допаѓања:
  229
  Локација:
  Скопје, Аеродром
Слични теми
 1. nikola_bb
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  652
 2. albertino81
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  880
 3. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  524
 4. vladence
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  344
 5. alek99
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  231
Вчитување...

Сподели