1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.com.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
 2. IT.com.mk Steam група: http://steamcommunity.com/groups/itcommk

Купувам вифи рутер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 22 Ноември 2013.

 1. Gucci Гик

  Член од:
  5 Јули 2011
  Број на мислења:
  276
  Допаднати мислења:
  110
  Плаќам до кај 400-500 денари.
 2. Gucci Гик

  Член од:
  5 Јули 2011
  Број на мислења:
  276
  Допаднати мислења:
  110
Слични теми
 1. nikola_bb
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  631
 2. albertino81
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  798
 3. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  422
 4. vladence
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  260
 5. alek99
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  167
Вчитување...

Сподели