Скорешна активност

Стрим на активност на сите регистирани членови регистрирани на IT.mk | Форум.

 1. На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа Balanar's мислење во темата AMD Zen & AМ4 платформа.

  AMD's $499 Ryzen 7 1800X Beats $1700 i7 6950X With 1-Click Overclocking On Air Cooling .............. и Intel Begins Price War With...

  27 Февруари 2017 at 04:43
 2. mitkova одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  [IMG] За оние кои имаат проблем со батерија ова прв пат ми се дешава вакво цедење сеа за сеа.Правиш формат на тел го трошиш додека не се...

  27 Февруари 2017 at 04:16
 3. mitkova одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Ги имам видов не ни ми требаат, ама ме зачуди зашо коа го земав си беа инсталирани, а после ресетов ги снема Sent from my iPhone using...

  27 Февруари 2017 at 04:12
 4. mkextremer одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Би требало да ги имаш во App Store-от.

  27 Февруари 2017 at 04:03
 5. На mkextremer му/ѝ се допаѓа mitkova's мислење во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Да прашам прееска случајно приметив, коа го земав тел ги имав инсталирано тие pages,numbers и уште некој од ејпл што се направив erase...

  27 Февруари 2017 at 04:03
 6. На olikomerc му/ѝ се допаѓа psyside's мислење во темата Verbatim USB flash drive 16GB - споро дури да ти се одмили.

  Sandisk Extreme Pro USB 3.0 > сеуште непобеден price/performance шампион.

  27 Февруари 2017 at 03:53
 7. mitkova одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Да прашам прееска случајно приметив, коа го земав тел ги имав инсталирано тие pages,numbers и уште некој од ејпл што се направив erase...

  27 Февруари 2017 at 03:51
 8. На Војвода му/ѝ се допаѓа psyside's мислење во темата Vs. Мобилни Телефони.

  Телефонот се полни 3h 30 min, 200 грама е тежок и е осетно поголем дури и од 5.7 " телефони... Apple со години веќе ги бркаат...

  27 Февруари 2017 at 03:44
 9. Balanar одговори на темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Црните industrial Ноктуа фанови се 100000 пати погрди, по-generic, понепрепознатливи и личат на некое no-name кинеско склопување у...

  27 Февруари 2017 at 02:42
 10. toshex одговори на темата Vs. Мобилни Телефони.

  нисам знао. тоа е топ [MEDIA] View: https://youtu.be/GCpt1DY9BGc продадена душа Испратено од SM-G928F преку IT.mk форум апликација

  27 Февруари 2017 at 02:40
 11. На toshex му/ѝ се допаѓа psyside's мислење во темата Vs. Мобилни Телефони.

  Wrong. Види ја цената на S6. S7 edge нема да падне под 31K во скоро време. Разликата е 50 евра заштеда со iPhone генерално. + оваа...

  27 Февруари 2017 at 02:39
 12. На krema му/ѝ се допаѓа Oktar's мислење во темата Помош: Кај да ги гледам Оскарите?.

  Ги има на E! Entertainment. Ако си на Близу, тоа е 61. P.S За воља на вистината, секако не ја гледаш Миланка, само ја слушаш.

  27 Февруари 2017 at 02:38
 13. На Teget му/ѝ се допаѓа ARMac's мислење во темата Проблем Ограничување од 3 теми сега е огранчување од 0 теми.

  Да, расипан е. Чува cookies подолго него што треба, тајмстампот не го регистрира. Не се ни замарам више со логирање, forum.it.com.mk ми...

  27 Февруари 2017 at 02:36
 14. marjan__ одговори на темата PayPal - Ултимативна тема за совети, упатства и општа дискусија.

  Ok imam paypal so godini registriran na Hrvatska,imam sitni transakcii praveno,i prakano ,e sea pocnav nesto da prodavam na ebay i mi gi...

  27 Февруари 2017 at 02:17
 15. На olikomerc му/ѝ се допаѓа Balanar's мислење во темата AMD Zen & AМ4 платформа.

  AMD's $499 Ryzen 7 1800X Beats $1700 i7 6950X With 1-Click Overclocking On Air Cooling .............. и Intel Begins Price War With...

  27 Февруари 2017 at 02:03
Вчитување...