Нови профил мислења

1. micce
    micce
    Едно око Џеки.
  2. StefAngel
    StefAngel goran.n
    И јас сум заинтересиран, ако може да се слушнеме.
  3. mancevd
  4. xristijanGTI
    xristijanGTI
    #include <life.h>
  5. Gorde4ever
  6. worker_x
    worker_x psyside
    Псај, едно прашање, штом можиш одговори. Занемари цена, можеш да бираш меѓу Самсунг С7 Еџ(таков знам имаше) и Ајфон 7+ 128гб(ваков немаш но имаш 6с па колку толку имаш искуство сега со иОС), што би одбрал ти и зошто? :)
    1. View previous comments...
    2. worker_x
      worker_x
      Искрено, повеќе од 500 евра за телефон не би дал никогаш, без разлика дали Ајфон, Самсунг или слично, но во случајов поради сплет на околности, Еџ-от би ми дошол без пари, а за Ајфонот доплата од 430 евра(иако комотно можеш да ја занемариш цената). Ти ги анализираш до најситен детал, затоа те прашувам, и како шо реков, гледај од аспект како да го земаш за тебе.
      1 Март 2017
      На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
    3. psyside
      psyside
      Охооо 430 евра +? нема шанси! зимај S7 Edge.....
      1 Март 2017
      На worker_x му/ѝ се допаѓа ова.
    4. worker_x
      worker_x
      Готово, фала многу :)
      1 Март 2017
      На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
  7. spiritBreaker
  8. Kolevski
  9. KOTEE
    KOTEE psyside
    Pozdrav do site:Prodavam steam i origin acount ako ima nekoj zainteresiran kontaktirajte me vo poraka ili telefonski broj ke dobie vo poraka blagodaram odnapred!!
  10. BobbyM
  11. antikmkd
    antikmkd besirimeri
    Zdravo Besir
    Zainteresiran sum za bateriska strafilica, nekoja amaterska i poevtina, te molam ako moze ponuda da mi pustis, kolku so gledam se raboti za brendot INGCO,
    pozdrav
  12. TE-EN
    TE-EN
    profesional car detailer
  13. ksimon
    ksimon Metuzalem
    Прочитав доста од индексот, ама стварно е too much, па би те замолил да ми кажеш најконкретно од што да почнам,т.е. кај да одам да купам електронска цигара која за најпочетник као мене би била најадекватна. Вкус итн не ми е битно во моментов..Да е онака, најприродна што би се рекло. И тоа..Солидна батерија и тие други битни моменти.Ми кажа за некој Мичо од Електрометал. Фала ти!
    1. Metuzalem
      Metuzalem
      24 Јануари 2017
      На ksimon му/ѝ се допаѓа ова.
    2. ksimon
      ksimon
      Хаха супер е топикот ! Ќе прочитам, фала ти.
      24 Јануари 2017
  14. Aleksandar Davkov
    Aleksandar Davkov m3nka
  15. Jasmin Drpljanin
    Jasmin Drpljanin D
    Админ, неможем да најдм како се брише профилот, па направи го тоа за мене . фала
    1. D
      D
      @Jasmin Drpljanin , плс од е-маилот со кој сте регистрирани испратете барање на contact@it.com.mk. Поздрав
      29 Декември 2016
  16. Chiller
    Chiller
    Катастрофа, еве веќе 15-ти ден не ислпатиле ништо
  17. IgorL
    IgorL Chiller
    Chiller, kako ide kopanjeto na Genesis Mining? Jas mnogu losi raboti imam slusnato za niv.
  18. TylerMkD
    TylerMkD psyside
    Ако земеше iPhone 7 Plus, немаше да го смениш за 3 месеци :P
    1. psyside
      psyside
      Најверојатно за 1 :D
      8 Декември 2016
  19. ДЕНИ ТЕХНО
  20. zeroscience
    zeroscience
    Identifying malicious code through reverse engineering
  21. GhostRider
    GhostRider
    waiting to get permission to post :|
  22. draganamon
  23. laziale
    laziale vladence
    Zdravo, vidov na forum si komentiral deka imas poznavanje od AS3 i flash, dali si dostapen za freelance rabota? Pozdrav
  24. Tose1991
    Tose1991 psyside
    Zdravo zainteresiran sum za grafickata radeon 6970 dali uste ja prodavas ?
  25. Rikimaru
    Rikimaru the_maker
    Здраво батка, ми рекоја да те контактирам тебе за се во врска со Redmi телефончињата. Гледам овде опција некаде ти напишам ПП ама сигурно сум и слеп и глуп па не ја наоѓам. Позз.