Нови профил мислења

 1. micce
  micce
  Едно око Џеки.
 2. StefAngel
  StefAngel goran.n
  И јас сум заинтересиран, ако може да се слушнеме.
 3. mancevd
 4. xristijanGTI
  xristijanGTI
  #include <life.h>
 5. Gorde4ever
 6. worker_x
  worker_x psyside
  Псај, едно прашање, штом можиш одговори. Занемари цена, можеш да бираш меѓу Самсунг С7 Еџ(таков знам имаше) и Ајфон 7+ 128гб(ваков немаш но имаш 6с па колку толку имаш искуство сега со иОС), што би одбрал ти и зошто? :)
  1. View previous comments...
  2. worker_x
   worker_x
   Искрено, повеќе од 500 евра за телефон не би дал никогаш, без разлика дали Ајфон, Самсунг или слично, но во случајов поради сплет на околности, Еџ-от би ми дошол без пари, а за Ајфонот доплата од 430 евра(иако комотно можеш да ја занемариш цената). Ти ги анализираш до најситен детал, затоа те прашувам, и како шо реков, гледај од аспект како да го земаш за тебе.
   1 Март 2017
   На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
  3. psyside
   psyside
   Охооо 430 евра +? нема шанси! зимај S7 Edge.....
   1 Март 2017
   На worker_x му/ѝ се допаѓа ова.
  4. worker_x
   worker_x
   Готово, фала многу :)
   1 Март 2017
   На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 7. spiritBreaker
 8. Kolevski
 9. KOTEE
  KOTEE psyside
  Pozdrav do site:Prodavam steam i origin acount ako ima nekoj zainteresiran kontaktirajte me vo poraka ili telefonski broj ke dobie vo poraka blagodaram odnapred!!
 10. BobbyM
 11. antikmkd
  antikmkd besirimeri
  Zdravo Besir
  Zainteresiran sum za bateriska strafilica, nekoja amaterska i poevtina, te molam ako moze ponuda da mi pustis, kolku so gledam se raboti za brendot INGCO,
  pozdrav
 12. TE-EN
  TE-EN
  profesional car detailer
 13. ksimon
  ksimon Metuzalem
  Прочитав доста од индексот, ама стварно е too much, па би те замолил да ми кажеш најконкретно од што да почнам,т.е. кај да одам да купам електронска цигара која за најпочетник као мене би била најадекватна. Вкус итн не ми е битно во моментов..Да е онака, најприродна што би се рекло. И тоа..Солидна батерија и тие други битни моменти.Ми кажа за некој Мичо од Електрометал. Фала ти!
  1. Metuzalem
   Metuzalem
   24 Јануари 2017
   На ksimon му/ѝ се допаѓа ова.
  2. ksimon
   ksimon
   Хаха супер е топикот ! Ќе прочитам, фала ти.
   24 Јануари 2017
 14. Aleksandar Davkov
  Aleksandar Davkov m3nka
 15. Jasmin Drpljanin
  Jasmin Drpljanin D
  Админ, неможем да најдм како се брише профилот, па направи го тоа за мене . фала
  1. D
   D
   @Jasmin Drpljanin , плс од е-маилот со кој сте регистрирани испратете барање на contact@it.com.mk. Поздрав
   29 Декември 2016
 16. Chiller
  Chiller
  Катастрофа, еве веќе 15-ти ден не ислпатиле ништо
 17. IgorL
  IgorL Chiller
  Chiller, kako ide kopanjeto na Genesis Mining? Jas mnogu losi raboti imam slusnato za niv.
 18. TylerMkD
  TylerMkD psyside
  Ако земеше iPhone 7 Plus, немаше да го смениш за 3 месеци :P
  1. psyside
   psyside
   Најверојатно за 1 :D
   8 Декември 2016
 19. ДЕНИ ТЕХНО
 20. zeroscience
  zeroscience
  Identifying malicious code through reverse engineering
 21. GhostRider
  GhostRider
  waiting to get permission to post :|
 22. draganamon
 23. laziale
  laziale vladence
  Zdravo, vidov na forum si komentiral deka imas poznavanje od AS3 i flash, dali si dostapen za freelance rabota? Pozdrav
 24. Tose1991
  Tose1991 psyside
  Zdravo zainteresiran sum za grafickata radeon 6970 dali uste ja prodavas ?
 25. Rikimaru
  Rikimaru the_maker
  Здраво батка, ми рекоја да те контактирам тебе за се во врска со Redmi телефончињата. Гледам овде опција некаде ти напишам ПП ама сигурно сум и слеп и глуп па не ја наоѓам. Позз.